Školenie – Sales School

Autor: Veronika Kunikova | 11.6.2013 o 18:37 | (upravené 11.6.2013 o 18:55) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  100x

Pre ľudí,ktorí toto už pár krát zažili asi nič nové ale pre FY-ov je to kopec nových zážitkov hneď na začiatok. Po 18 hodinovom lete sme sa dostali do Nashvillu, unavení a plní očakávania sme čakali na druhé ráno.

Budíček o 6-tej ráno, nič pre študentov,ktorým škola začína na obed J, nasledovali raňajky  a ešte asi 15 min presun do športovej haly. Obrovská hala plná bookbagov - tašiek, v ktorých nosíme knihy na predaj a vtedy začali prichádzať aj ostatní.Plná hala mladých  ľudí, niektorí plní očakávania, ostatní, ktorí to už zažili sa na to tešia. A teraz už viem prečo J.

 

group.JPG

Burácajúci dav radasťou a nadšením.

Nasledoval tvrdý tréning...ale ako sa hovorí : "čím ťažšie na cvičisku ,tým ľahšie na bojisku" J.Na leto sa každý pripravoval už pred odletom, spoločné  meetingy, stretnutia s managermi , stretnutie organizácií,ale toto bolo iné, už sme neboli doma. Precvičovanie rôznych situácií, ktoré počas leta určite zažijem nie jeden krát. A precvičovanie ...a precvičovanie... a precvičévanie....:) Ale to nebolo to jediné čoa ako sme sa učili. Z rozprávania príbehov ľudí, ktorý už pár rokov na chrbte nosili ten istý bookbag ako my, to bolo zaujímavejšie J. Ako sa dá zo zlej situácie, vždy zobrať ponaučenie ako sa vtedy nevzdať a ako z toho urobiť aj zábavu. Toľko nadšenia, radosti zo života a podpory. Sales school nie je iba o tom ako sa stať dobrým predajcom ale ako sa stať priateľom každého svojho zákazníka, aby mal dobrý pocit, že stretol dobrého, milého  človeka. Už len využiť všetko čo sme sa naučili :)

Prvý víkend v Oregone

Oregon je nádherný, krásna príroda a krajina. Ľudia sú veľmi milí a priateľskí. Prvý deň môjho predaja som stretla mnoho ľudí. Stretla som mamičku, ktorej syn predával knihy, zapriala mi veľa šťastia pretože táto práca nie je ľahká. Bolo to náročné. Ale večer som si pomenula iba na tie dobré časti  dňa,jedna teta, ktorej som zaklopala na dvere  mi darovala bicykel. Keď ho už nebudem potrebovať mám ho tiež niekomu darovať J.  Bola som úplne prekvapená  a veľmi vďačná. Objala som ju a išla som ďalej s dobrým pocitom...

Toto je moje prvé leto v Amerike, zatial sa mi to tu veľmi páči. A čo sa mi najviac páči na Bende?? Že tu vôbec neprší  J...

Najskôr sme bývali u jedného chlapa, ktorý pracoval s našou firmou 19 rokov a teraz ma 2 domy, jeden v Bende, v našom teritóriu a jeden v Los Angeles. Úspešný človek. V kostole po omši sme stretli jeden úžasný manželský pár, ktorým akurát odišli deti z domu a oni  nás budú hosťovať na leto. Dnes poobede sa k nim sťahujeme. Tešíme sa ;)

 

Veronika.JPG

Andrea Ondríková (z Liesku) a Lívia Handlovičová (z Dlhej nad Váhom/Bratislavy)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňák sa krízy stráni, po dlhom čase sa ho netýka

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke. Či by bol za odvolanie Plavčana, dosiaľ nepovedal.

Autorská strana Petra Schutza

Obama nechal Trumpovi problém

Nevypočítateľný a cholerický premiér, ktorý mení pozície cez noc, nie je lepši než bláznivý predseda parlamentu.


Už ste čítali?